Miernoty i sługi. Tajemnice otoczenia Hitlera

Opublikowano: 01.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 622

Nasz czas określili dyktatorzy. W swoich państwach zdobyli władzę, której podporządkowali rząd, partię, wymiar sprawiedliwości. Tak uzyskali możliwość decydowania o obywatelach, ich losie i życiu. Dyktatorzy nie działali i decydowali sami. Żaden człowiek nie jest w stanie ogarnąć i kierować organizmem tak złożonym, jak państwo. Los pomagierów władzy był jednak tragiczny.

Autorstwo: Bogusław Wołoszański
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 01.12.2023 09:46

    No bez przesady…. Stalin to jednak miał niezłych cwaniaków – jeden z nich był nawet tak sprytny że samego Stalina zamordował… jak to było? Operacja się nie udała? Hitler przede wszystkim ostro ćpał – jego lekarz , specjalista od chorób wenerycznych – codziennie mu zapodawał wlewy z amfetaminy i witamin – by amfa go za szybko nie wykończyła. Gdy się budził ledwo się ruszał i miał paskudny nastrój – gdy dostawał wlew amfy od razu się zmieniał…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.