Miedwiediew wieszczy rozpad UE i powstanie IV Rzeszy

Opublikowano: 28.12.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2949

Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew opublikował kuriozalny wpis „Twitterze”, w którym straszy m.in. powstaniem IV Rzeszy. Polityk w dodatku stwierdził, że Unia Europejska się rozpadnie, a Stany Zjednoczone zostaną zniszczone w wojnie domowej. Do słów Rosjanina odniósł się właściciel „Twittera” Elon Musk.

„Wiele osób wymyśla futurystyczne hipotezy, tak jakby rywalizowali, kto stworzy najbardziej dziką, a nawet najbardziej absurdalną. Oto nasz skromny wkład” – stwierdził były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew. Miedwiediew pisze, że Polska i Węgry zagarną zachodnie regiony Ukrainy. Dodaje, że Wielka Brytania ponownie wróci do Unii Europejskiej, co doprowadzi do rozpadu wspólnoty i odejścia od euro.

Rosyjski polityk wiedziony fantazją prognozuje powstanie IV Rzeszy, która ma obejmować Niemcy, Polskę, kraje bałtyckie, Czechy i Słowację. Przeczuwa, że już niedługo wybuchnie wojna między IV Rzeszą a Francją, która zakończy się rozbiorem naszego kraju. Miedwiediew uważa, że w wyniku wojny domowej w USA, Kalifornia i Teksas ogłoszą niepodległość. Z kolei wybory prezydenckie wygra Elon Musk. Na koniec kremlowski polityk przekazał życzenia dla anglosaskich przyjaciół i ich radośnie kwiczących prosiaczków.

Do kuriozalnego wpisu byłego rosyjskiego prezydenta odniósł się właściciel „Twittera”, który „pochwalił” Miedwiediewa za świetny wątek (dosł. „Epicki wątek!!!”). Następnie już bez humorystycznych podtekstów wyjaśnił, że nie wierzy w takie przepowiednie.

„To zdecydowanie najbardziej absurdalne prognozy, jakie kiedykolwiek słyszałem. Pokazują równocześnie zdumiewający brak wiedzy o postępach w dziedzinach sztucznej inteligencji i zrównoważonej energii” – ocenił Elon Musk.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Tysol.pl, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

Uzupełnienie „Wolnych Mediów”

Na razie wszyscy się z tego kpią, ale czy się zbłaźnił, czy uchylił rąbka tajemnicy globalistów, dowiemy się w przyszłości. Warto przypomnieć, że w przeszłości Miedwiediew udzielał innych kontrowersyjnych wypowiedzi. Raz, po zakończeniu programu telewizyjnego, w rozmowie na osobności powiedział, że kosmici od dawna są na Ziemi i chodzą wśród ludzi. Niedawno zaś zapytał Amerykanów, po ich decyzji ws. Ukrainy, czy USA chcą przyspieszyć III wojnę światową (nie „czy chcą wywołać”, ale „przyspieszyć”, jakby wcześniej ją uzgodnili).

Oto pełna lista tego, co przepowiedział Miedwiediew.

1. Cena ropy wzrośnie do 150 USD za baryłkę [obecnie około 85 USD], a cena gazu za 1000 metrów sześciennych osiągnie 5 tysięcy USD [obecnie około 1900 USD].

2. Wielka Brytania ponownie przystąpi do Unii Europejskiej.

3. Unia Europejska rozpadnie się po powrocie Wielkiej Brytanii, a euro wyjdzie z użycia jako dawna waluta wspólnoty europejskiej.

4. Polska i Węgry zajmą zachodnie regiony dawnej Ukrainy.

5. Powstanie IV Rzesza obejmująca terytorium Niemiec i ich satelitów, czyli Polski, krajów bałtyckich, Czech, Słowacji, Republiki Kijowskiej i innych.

6. Wybuchnie wojna między Francją a IV Rzeszą. Europa zostanie podzielona, w tym Polska ulegnie rozbiorowi.

7. Irlandia Północna odłączy się od Wielkiej Brytanii i dołączy do Republiki Irlandii.

8. W USA wybuchnie wojna domowa, w wyniku której Kalifornia i Teksas staną się niezależnymi stanami. Teksas i Meksyk utworzą państwo sojusznicze. Elon Musk wygra wybory prezydenckie w kilku stanach, które po zakończeniu nowej wojny domowej zostaną oddane GOP-owi [Partii Republikańskiej]

9. Wszystkie największe giełdy i działalność finansowa opuszczą USA i Europę i przeniosą się do Azji.

10. Upadnie system zarządzania walutą z Bretton Woods, co doprowadzi do krachu MFW i Banku Światowego. Euro i dolar przestaną krążyć jako światowe waluty rezerwowe. Zamiast nich będą aktywnie wykorzystywane cyfrowe waluty fiat.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 29.12.2022 04:08

    Moze to teraz wydaje sie smieszne ale niektorze rzeczy moga sie faktycznie wydarzyc. ROpa z pewnoscia osiagnie cene $150 pytanie tylko kiedy. Kalifornia nie tylko odlaczy sie od USA a wrecz zostanie z niej wyrzucona, bez niej Demokraci nie mieli by szansy bytu w Ameryce. Kto wie moze Musk zostanie prezydentem, Tump zostal wiec wszystko jest mozliwe.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.