Miedwiediew ma pełną informację o kosmitach

Opublikowano: 13.12.2012 | Kategorie: Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 361

Były prezydent, a obecny premier Rosji Dmitrij Miedwiediew w wywiadzie rosyjskiej telewizji REN TV powiedział, że posiada informację o przybyszach z kosmosu. Ta informacja nie jest upubliczniana, ponieważ może wywołać panikę.

„Mówię to pierwszy i ostatni raz: Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą „Ściśle tajne”. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię“ – żartował premier.

Szef rosyjskiego rządu dodał, że istnieje również specjalna jednostka, która kontroluje kosmitów przebywających na terytorium Rosyjskiej Federacji. „Bardziej dokładną informację można otrzymać z filmu dokumentalnego „Faceci w czerni”. Więcej nic nie powiem, bo to może spowodować panikę” – powiedział Dmitrij Miedwiediew.

Źródło: PL Delfi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

16
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
neogabriel
Użytkownik

Specjalnie otrzymujemy tyle informacji, żebyśmy wiedzieli, że biją dzwony, ale nie wiedzieli, w którym kościele. Taki mechanizm daje więcej pytań, niż odpowiedzi, ludziska zaczynają się bać i przestają myśleć racjonalnie. Moim zdaniem ten wszystkie zagrywki umożliwią 21 grudnia naszym właścicielom na wycięcie nam niezłego numeru, i wciśnięciu nam tylko co będą chcieli. I potwierdza się teoria, że Federacja Rosyjska i Stany grają w złego i dobrego policjanta.

agama
Użytkownik

Teraz po Rosjanach także Chińczycy kombinują jak zmienić trajektorię lotu Apophisa “przepowiedzianego” przez Meiera ponad 20 lat temu. Ciekawe, że NASA mimo to całkowicie (przynajmniej oficjalnie) bagatelizuje zagrożenie. Podobno informacjami Meiera interesują się różne międzynarodowe agencje, a nawet Watykan, jak podaje źródło.

theyflyblog.com/first-the-russians-now-the-chinese-when-will-nasa-get-it/12/12/2012

http://beforeitsnews.com/space/2012/12/chinese-researchers-unveil-plan-to-divert-asteroid-apophis-2-2450942.html

religiatoPCPdlaludu
Użytkownik
religiatoPCPdlaludu

Kiedy ludzie będą mieli naprawdę dosyć tego systemu to się ogłosi inwazję ufoków i wszyscy się zjednoczą/dadzą wziąć za mordę.

Raptor
Użytkownik
Raptor

Nie można mu odmówić poczucia humoru. Najlepsze zaś zaś bywają prawdziwe żarty ;)

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Miedwiediew odnosił się do filmu nakręconego przez Susan (Sue) Swiatek pod pełnym tytułem: “Men In Black: The Phenomenon Is Real!”. Film jest do dostania na Amazon(kropka)com
http://www.amazon.com/Men-In-Black-Phenomenon-Real/dp/B002AGF8KY

Filmu nie widziałem, ale oglądałem materiały z tą panią na YouTube i szczerze pisząc nie ma ona absolutnie nic do zaoferowania, jeżeli chodzi o informacje w tej materii.

Enai
Gość
Enai

Poczucia humoru nie stwierdziłem w jego wypowiedzi, nie widać by się bardzo uśmiechał a nawet lekko się też nie uśmiechał. Może komentatorzy tak chcą to przedstawić. W moim odczuciu jest to nieoficjalne oświadczenie i nie przez przypadek właśnie teraz przed 21 grudnia. Fakt, że pada z ust premiera rządu Rosji jest dla wszystkich szokiem i wiadomością nie do wiary którą trzeba zdyskredytować. Niestety za bardzo patrzymy na zachód przez co ta wypowiedź jest taka niesamowita bo na wschodzie mówi się więcej o tych sprawach. Powołanie się na realia filmu jasno dowodzi, że rzeczywistość odczuwana i filmowa a więc nie realna u schyłku czasu zazębiają się i przenikają nawzajem. Scenariusz filmu nie powstał na jakiejś innej planecie tylko właśnie na naszej ukochanej Ziemi. Jeśli istnieje pole morfogenetyczne Ruperta Sheldrake, czy coś podobnego nazywanego dawniej eter, to wszystko zaczyna się doskonale układać w jeden obrazek, a jaki on będzie to zobaczymy niebawem.

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Ponownie – Miedwiediew nie odnosił się do filmu fabularnego a DOKUMENTALNEGO (co powiedział wyraźnie). To zachodnie media zrobiły z tej wypowiedzi cyrk zestawiając ją z filmem fabularnym-komedią, w którym występuje m.in. Will Smith oraz Tommy Lee Jones.

dartan
Użytkownik
dartan

ufojudki mają pełną informację o ufojudkach i … skończą dzieło, żeby nikt nikomu o tym nie powtarzał dalej.
Bum i po Planecie

Medwiediew to ufojudek

Takie_tam
Użytkownik
Takie_tam

Uważny obserwator zauważy, że laska przeprowadzająca wywiad jest uhahana po pachy. Czy przy poważnym wywiadzie i takich informacjach dziennikarz tak właśnie by się zachował? Odpowiedzcie sobie sami ;)
Moim zdaniem to jedyna rzecz, którą można wyciągnąć z tego filmu to fakt, jak “dobrym politykiem” jest Miedwiediev. Opowiada banialuki, dziennikarka się z niego śmieje, a on z poważną miną łże jak najęty. Doskonały materiał do pokazywania ludziom jak postępują politycy i ludzie mediów ;)

neogabriel
Użytkownik

Zasadniczo, cokolwiek by nie napisać/ powiedzieć, to toczy się wielka gra z finałem za siedem dni, a więc nie ma za wiele czasu, żeby się porządnie nad tym zastanowić i wyciągnąć jakieś dalej idące związki. Jak dla mnie, to trzeba zapiąć pasy, usiąść wygodnie na jakimś wzgórzu i nie słuchać nikogo, ani niczego, tylko siebie. Pozdrawiam i zapraszam do mnie na sylwestra! ;)

goldencja
Użytkownik
goldencja

Czasami mam wrażenie, że ludzie pokładają więcej wiary w to czego nie widzą niż w to co widzą.

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

@goldencja
Fizyka kwantowa pokazała nam, że nasze “rozumienie rzeczywistości” jest co najwyżej umowne.

goldencja
Użytkownik
goldencja

@revenue, skoro tak to fizyka kwantowa też jest co najwyżej “umownym rozumowaniem”.

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Kiedy ich spotkał powiedzieli: “Hi, how are you?”

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

@goldencja
Pisałem o “rozumieniu” opartym jedynie na jej “widzialnych” elementach, do których mamy dostęp bezpośredni (zmysły). To fizyka kwantowa postuluje, że wszystko – włącznie z materią – jest energią o określonej częstotliwości.