Miasto Jaszczurów pod Los Angeles!

Opublikowano: 27.01.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1079

Czy faktycznie Warren Shufelt, geofizyk i inżynier górnictwa, odkrył gigantyczne podziemne miasto pod Los Angeles? Miasto zgodziło się na układ 50/50. Skąd Warren Shufelt posiadał urządzenie do prześwietlania ziemi? Czy ta technologia była dostępna w latach 30 XX wieku? Gdzie znajduje się 13 pozostałych bunkrów jaszczurów, które zostały zbudowane by ratować też i Indian przed gigantycznym ogniem, który pojawił się nagle niszcząc wszystko co było na powierzchni? Czy “Ludzie – Jaszczurki” jak określają podziemną rasę Indianie Hopi, są dla rasy ludzkiej przyjaźni? Kiedy poznamy 7, 5 miliona nieznanych nam jeszcze mieszkańców Ziemi? Czy faktycznie to my jesteśmy rasą dominującą, czy pełnimy tylko tylną straż w plejadzie żywych istot mieszkających na tej planecie?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o