Miał guza mózgu a lekarze twierdzili, że to COVID-19

Opublikowano: 07.08.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1064

Nastolatek z Wielkiej Brytanii, u którego błędnie zdiagnozowano COVID-19, dowiedział się, że faktycznie ma guza mózgu.

15-letni Kane Allcock z Cheshire zaczął cierpieć na uporczywe migreny po pozytywnym wyniku grudniowego testu na COVID-19. Jego matka „wiedziała, że ​​coś jest nie tak” i powiedziała pielęgniarce w kwietniu o wgnieceniu na głowie syna.

Kane miał drgawki po przyjęciu do szpitala, a następnie lekarze stwierdzili duży guz nienowotworowy. 15-latek musiał przejść trzy operacje w szpitalu Alder Hey w Liverpoolu, zanim został wypisany w maju. Pani Allcock powiedziała, że ​​zabierała go tam i z powrotem do lekarzy w poprzednich miesiącach, ponieważ jego bóle głowy się pogorszyły, ale obserwacje neurologiczne nie wykryły żadnych problemów.

Rodzinie powiedziano, że prawdopodobnie były spowodowane przez długotrwale przebyty COVID-19, ale Kane zaczął chorować i miał problemy z chodzeniem. W kwietniu nastolatek, pani Allcock i jej mąż Steve, pojechali do Blackpool na turniej piłki nożnej ze swoją drużyną Crewe FC, ale chłopiec był zbyt chory, by grać.

Zabrali go do domu, a następnie prosto na pogotowie ratunkowe w Leighton Hospital w Crewe, gdzie po badaniach krwi pani Allcock powiedziała im, że „nadal cierpi na migreny”. Rozmawiała jednak z pielęgniarką, która „wydawała się traktować nas poważniej” i Kane został przyjęty.

Lekarze stwierdzili narastający nacisk na jego mózg z powodu nadmiaru płynu i guza, co doprowadziło do nagłej operacji w Liverpoolu.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: NewsPunch.com
Źródło: MediaNarodowe.com

5

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. andi170 07.08.2022 15:58

    Masa lekarzy to niedouczone felczery traktujące pacjentów jak prywatną skarbonkę do dojenia, zdrowie ich nie interesuje tylko kasa.

  2. Venom 07.08.2022 16:48

    Coś mogę napisać to Wielka Brytania,i wszystko jasne ,z2lata temubyl przypadek ,e Polaka odłączono od aparatury podtrzymującej życie ,partnerka się jego na to zgodziła,nawet niechcieli o awyjechaniu jego do innego kraju,to samo było z głośna sprawa z dzieckiem ,to samo

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.