Mężczyzna przebrany za Obcego porwał i zgwałcił 79 osób

Opublikowano: 15.07.2019 | Kategorie: Paranauka, Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 387

OD „WOLNYCH MEDIÓW”: Poniższa informacja brzmi przekonująco i wiarygodnie, ale jest fałszywa. Sam w pierwszej chwili się nabrałem, ale wiedziony doświadczeniem starałem się ją potwierdzić i… potwierdziłem, że to fake news. Pierwotnym źródłem informacji opublikowanej pierwszy raz 3 grudnia 2018 roku jest portal „World News Daily Report”, który tworzy zmyślone informacje w celach satyrycznych. Na samym dole strony w stopce informuje: „World News Daily Report przyjmuje wszelką odpowiedzialność za satyryczny charakter swoich artykułów i za fikcyjną naturę ich treści. Wszystkie postacie pojawiające się w artykułach na tej stronie – nawet te oparte na prawdziwych osobach – są całkowicie fikcyjne i każde podobieństwo między nimi a jakąkolwiek osobą żyjącą, martwą lub nieumarłą, jest czystym cudem”. Przedstawiam jako ciekawostkę i przestrogę.

W Teksasie aresztowano mężczyznę, który jest oskarżony o porywanie ludzi i wykorzystywanie ich seksualne w kostiumie obcego. Uprawiał swój proceder od ponad 40 lat i skrzywdził w tym czasie przynajmniej 79 osób mieszkających w Kalifornii, Nevadzie, Nowym Meksyku i w Teksasie.

Porwania ludzi przez obcych mają miejsce przynajmniej przez kilka ostatnich dekad. Wiele osób jest przekonanych że znalazła się na pokładzie statku kosmicznego i dokonywano na nich jakichś dziwnych eksperymentów. Może się okazać że przynajmniej część takich doniesień ma bardzo przyziemne wytłumaczenie.

Oskarżony to 73-letni Arnold White, który został aresztowany po dochodzeniu przeprowadzonym przez FBI. Śledczy zdobyli dowody na cztery przestępstwa popełnione przez mężczyznę, ale były kierowca ciężarówki wyznał, że w sumie dokonał aż 79 porwań w ciągu 40 lat swej pracy.

Wyjaśnił, że używał narkotyków zawierających LSD i PCP, co pozwalało odurzyć ofiary przed przeniesieniem ich do ciężarówki gdzie dokonywał napaści. Aby ostatecznie ogłupić ofiary, swoich przestępstw dokonywał w kostiumie obcego, a wnętrze swojej ciężarówki charakteryzował na pojazd UFO.

Zdaniem agentów FBI napastnik często penetrował ofiary. Tworzył również własne seks zabawki, które wyglądały tak jak mogłyby wyglądać instrumenty medyczne obcych. Najwięcej ofiar udało mu się wykorzystać w okolicach słynnej strefy 51 i w pobliżu rzekomej katastrofy UFO w Roswell.

W sumie Arnold White ma postawione aż 347 zarzutów kryminalnych w tym wiele w postaci porwań, wykorzystania seksualnego po podaniu narkotyków i wiele innych. Grożą mu w sumie 382 lata więzienia!

Na podstawie: WorldNewsDailyReport.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.