Mem – To tylko zbieg okoliczności?

Opublikowano: 12.04.2020 | Kategorie: Komiksy

Liczba wyświetleń: 2443

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
realista
Użytkownik

to oczywiście nie jest zbieg okoliczności.
ilość nadajników zależna jest od ilości ludności (klientów) w danym mieście.
natomiast ilość zachorowań zależna jest od… ilości ludności w danym mieście.
http://www.radom.pl/page/file.php?id=1017
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dane_statystyczne_o_miastach_w_Polsce
zachorowania pojawiają się też tam, gdzie nie ma jeszcze żadnych nadajników… .. .

robi1906
Użytkownik

Dosyć ciekawa korelacja. O wpływie 5g+oprysk nanocząstek z chemitrals ktoś wspominał kilka dni temu na YT, teraz już sobie nie przypomnę kto, ale coś takiego było powiedziane.

Ziemianin
Użytkownik
Ziemianin

W ciągu ostatniego roku ogromny wzrost prędkości, bo o 500 Mb/s, zanotowała Australia. Najszybszą siecią 5G w Europie dysponuje Szwajcaria.
Koronowirus Australia
Zarażonych-6 313
Zmarło-59.
Australia jest w gronie krajów, które badają konsekwencje wprowadzenia standardu łączności 5G na swoim terenie. Zajmuje się tym Australian Radiation Protection and Nuclear Safety Agency (ARPANSA) – agencja rządowa, podlegająca pod tamtejsze ministerstwo zdrowia, o kompetencjach podobnych do Państwowej Agencji Atomistyki połączonej z Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska.
Częścią tych badań jest sprawdzenie, rzekomej nadwrażliwości, czy też alergii na fale elektromagnetyczne. Przeprowadzona próba była podwójnie ślepa – to znaczy, że ani osoba badana, ani osoba prowadząca eksperyment nie wiedzą, kiedy nadajnik jest włączony, a kiedy wyłączony.
Wyników nietrudno się domyślić. Naukowcy wierzą, że biorący udział w eksperymencie źle się czują z jakiegoś powodu, nie jest to jednak komunikacja radiowa. Osoby rzekomo nadwrażliwe na pole elektromagnetyczne informowały o jego obecności równie trafnie, co ktoś rzucający monetą. Badacze nie znaleźli więc żadnej relacji między symptomami „alergii” na fale elektromagnetyczne i obecnością fal w otoczeniu. Nadwrażliwość to prawdopodobnie tzw. efekt nocebo – przekonanie o negatywnym działaniu czegoś, co nie ma żadnych efektów (odwrotność placebo).
Identyczne wyniki uzyskali naukowcy w Wielkiej Brytanii USA, Szwecji i innych krajach, gdzie przeprowadzone były takie eksperymenty z użyciem różnych standardów łączności komórkowej i WiFi. Dobrze znany jest też przypadek z Afryki Południowej z 2010 roku, gdzie grupa mieszkańców skarżyła się na różne dolegliwości, spowodowane rzekomo przez maszt z nadajnikami telekomunikacyjnymi. Operator poinformował wtedy, że nadajniki zostały wyłączone 6 tygodni wcześniej. To nie jest legenda miejska, to się naprawdę wydarzyło!

realista
Użytkownik

dżizes krajst, i jeszcze chemtrails… i co jeszcze? aha, haarp i sataniści… .. .

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

doktryna szoku w czystej formie

Ale gdybym miał ci odpowiedzieć w imieniu Proroka wyświętowywanego właśnie w tegorocznej passze, jako Tego, który ze stworzenia Bogiem się być okazał, jak twierdzą jedni, świętujący. I czego oryginalnie Paschę pamiętający nie potwierdzą, ponad to, że żył taki człek.
I które Proroctwo potwierdzą też uczniowie Recytatora z 7 wieku, oprócz nieuzasadnionych pretensji chrześcijan do boskości stworzenia prorokującego, które Recytacja odrzuca.
Bóg to Bóg, zrodzony to stworzenie. Nie Stwórca.
Umierający to stworzenie na kresie drogi. Nie Życie.
Ani ten co śpi Bogiem nie jest.

… drogi Realisto, którego tu wzywałeś…
to tak, haarp jest innego typu nadajnikiem mikrofali.

Tylko satanista wpaść może na pomysł grilowania ludzi informacją. Voltami i treścią jednocześnie. Wywołując masowe padanie ptactwa i ludzi.

Tylko satanista szpikuje żywność i żywność żywności zabrudzeniami genów w chromosomach, bez namysłu nad wpływem tych zmian na innych uczestników programu biologicznych białkofali “Ogród Ziemia”

Tylko satanista zdoła zniszczyć świat mówiąc – ratujmy świat – i święcie wierząc w to, że to robi, robiąc ratunku odwrotność. Poprzez rozregulowanie tego na co patrzy (przestępstwa i pornografia), tego czego słucha (obelżywy język opisujący rozkłąd i nędzę), i co potem robi (dekalog 1 -10)

Takim demonom, bez wstrzemięźliwości i ciężkiej pracy duchowej i materialnej, rady łatwo nie jest dać.