Mem – Fałszowanie statystyk zgonów na COVID-19

Opublikowano: 18.10.2020 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 629

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JZ
Użytkownik

Cała ta pandemia jest bardzo dziwnym zjawiskiem… Jest wiele sprzecznych informacji, nagle pojawiające się drugie fale, jak za wciśnięciem czarodziejskiego guzika – raz wirus jest w odwrocie, a raz bijemy rekordy zachorowalności. I to się tak zmienia z dnia na dzień. Dziwne.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Coś wyciekło “niechcący” bo ludzie zaczynają być świadomi, to zabieg mający na celu tylko i wyłącznie utrzymanie nadszarpniętej wiarygodności. Powtarzanie bzdur ma konsekwencje w postaci utraty tejże wiarygodności, więc ktoś w miarę ogarnięty podsunął ukłon w stronę opinii publicznej. Nie ma nad czym się,,kolokwialnie ujmując , trzepać. Ot , co!