Mem – Fałszowanie statystyk zgonów na COVID-19

Opublikowano: 18.10.2020 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1819


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. JZ 18.10.2020 14:51

    Cała ta pandemia jest bardzo dziwnym zjawiskiem… Jest wiele sprzecznych informacji, nagle pojawiające się drugie fale, jak za wciśnięciem czarodziejskiego guzika – raz wirus jest w odwrocie, a raz bijemy rekordy zachorowalności. I to się tak zmienia z dnia na dzień. Dziwne.

  2. BANDZIORkaq 20.10.2020 23:06

    Coś wyciekło “niechcący” bo ludzie zaczynają być świadomi, to zabieg mający na celu tylko i wyłącznie utrzymanie nadszarpniętej wiarygodności. Powtarzanie bzdur ma konsekwencje w postaci utraty tejże wiarygodności, więc ktoś w miarę ogarnięty podsunął ukłon w stronę opinii publicznej. Nie ma nad czym się,,kolokwialnie ujmując , trzepać. Ot , co!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.