Meksykański wulkan „pochłania” tajemnicze obiekty

Opublikowano: 19.03.2020 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1016

W pobliżu wulkanu Popocatepetl w Meksyku zaobserwowano zagadkowe białe obiekty, które lecą w kierunku krateru i znikają. Internauci gubią się w domysłach, co to może być. Tajemnicze białe obiekty, znikający w kraterze wulkanu Popocatepetl zostały nagrane przez kamery, które przez całą dobę monitorują wulkan.

Zwolennicy teorii spiskowych i poszukiwacze przybyszów z kosmosu twierdzą, że obiekty widoczne na nagraniu to statki kosmitów.

Na opublikowanym na „YouTube” przez Esmeraldę Martinez wideo widać, jak niezidentyfikowane obiekty zmierzają w kierunku krateru wulkanu i w pewnym momencie znikają z pola widzenia. Ufolodzy twierdzą, że na nagraniu widać statki kosmiczne, a przybysze z kosmosu wykorzystują meksykański wulkan jako swoją bazę.

Autentyczność nagrania nie została co prawda potwierdzona, ale znany konspirolog Scott C. Waring już nazwał uwieczniony na wideo obiekt „wspaniałym odkryciem”. „To wspaniałe odkrycie kilku UFO wokół słynnego meksykańskiego wulkanu Popocatepetl. Jeden ze statków został uchwycony, jak opuszcza krater i pędzi prosto w kosmos. Drugi schodzi w dół i wchodzi do krateru wulkanu. To absolutny dowód na to, co my, badacze UFO, już dawno wiedzieliśmy, 5-6 km pod tym wulkanem jest baza kosmitów. Całe obce miasto, zamieszkane przez wiele żyjących tam gatunków” – oświadczył ufolog.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. radical3dom 19.03.2020 11:56

  Przecież to są klocki z tetris

 2. j3w 19.03.2020 13:10

  może śmieci się spalają w atmosferze w tle wulkanu 🙂

 3. Vesla 19.03.2020 13:37

  Zanim bym taki film udostępnił to na miejscu tych osób, sprawdziłbym te “obiekty” z zapisami o przelotach samolotów (flightradar24) i satelit następnie zweryfikował dane o spadających meteorytach (jest online strona to nasłuchu meteorytów). Mamy znacznik czasowy na filne łatwo to zwryfikować. Ale lepiej pisać bzdury o “tajemniczych obiektach” wpadających do wulkanu (kłania się perspektywa i wysokość wulkanu).

 4. majkel 19.03.2020 14:16

  Rzeczywiście to muszą być Szaraki albo Plejadanie, bo cóż innego. To nie mogły być komety

 5. Szwęda 19.03.2020 17:22

  “Autentyczność nagrania nie została co prawda potwierdzona…” jest wystarczającym powodem żeby nie umieszczać takich niusów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.