Medyczne zastosowanie kannabinoidów w Polsce i na świecie

Opublikowano: 18.08.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Medyczne zastosowanie kannabinoidów w Polsce i na świecie

Liczba wyświetleń: 518

9 marca 2015 roku, w Warsztacie Warszawskim przy pl. Konstytucji odbyła się otwarta debata poświęcona zagadnieniu zastosowania kannabinoidów w medycynie. Głównym gościem spotkania był amerykański ekspert ds. medycznej marihuany – Josh Stanley a także doktor Marek Bachański, neurolog dziecięcy, stosujący w swojej pracy medyczną marihuanę oraz Dorota Gudaniec – mama jego pacjenta, 5-letniego Maksa, pierwszego w Polsce dziecka oficjalnie leczonego medyczną marihuaną. Każdy z prelegentów miał dokładnie 10 minut na swoje wystąpienie, następnie zaś głos był oddawany komentatorom – prof. Monice Płatek, dr. Piotrowi Pacewiczowi, dr. Kamilowi Sipowiczowi, Iwonie Sierant oraz Kubie – pacjentowi leczącemu się medyczną marihuaną na własną rękę i mającym z tego powodu problemy z prawem.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.