Medycyna ajurwedyjska

Opublikowano: 22.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 548

Ajurweda często nazywana jest matką medycyny między innymi ze względu na czas jej powstania, który szacuje się na ponad 5 tysięcy lat. Jest starohinduską sztuką leczenia człowieka przy uwzględnieniu zachowania pierwotnej równowagi organizmu. To w niej medycyna spotyka się z filozofią życia oraz psychologią tworząc w koegzystencji niesamowicie inspirujący sposób na utrzymanie zdrowia psychicznego oraz fizycznego. W pismach sanskryckich ajurweda oznacza naukę życia i wywodzi się ze starożytnej kultury wedyjskiej, która przez tysiąclecia przekazywana z mistrza na ucznia dzisiaj pokazuje nam ciekawy system, którym naprawdę warto się zainteresować.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 5 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.