Masz się bać policji!

Opublikowano: 17.09.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 681


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Admin WM 17.09.2020 10:44

  Ciekawe, co na to Policja, która od 1990 roku stara się, by społeczeństwo jej ufało i przestało się bać.

 2. robi1906 17.09.2020 14:56

  O co tu chodzi (nie wytrzymałem do końca filmiku i może jest tam to samo wyjaśnienie),
  otóż Policja jeśli realizuje i dodatkowo zawyża sama z siebie, czerpiąc przyjemność z deptania ludzkich praw w imię walki z (czymkolwiek),
  to wtedy gniew ludzki spada na Policję i to jej się dostaje.

  Oczywiście popis-dzielcom o to chodzi, bowiem w Policji (jak i wszędzie indziej) jak dasz idiocie troszkę władzy to mu palma odbije, stare i prawdziwe prawo.

  Tu chodzi o konfrontację, o napuszczanie na siebie. Tak jak wszędzie i zawsze.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.