Masowy odlot tysięcy obiektów UFO z Ziemi?

Opublikowano: 19.06.2020 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 907

Od administratora WM: Poniższy materiał zawiera autorskie spekulacje. Przedstawiamy go w „Wolnych Mediach”, ponieważ nagranie z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej jest niezwykłe i nie da się potwierdzić, ani zaprzeczyć, czy autor ma rację. Nigdy wcześniej nie zaobserwowano tak wielkiej ilości podobnych obiektów, które NASA nazywała m.in. kawałkami lodu. Obiekty pędzą z różnymi prędkościami i na różnych pułapach. Niektóre pojawiają się i znikają w regularnych odstępach czasu. Nie wiem, co to jest naprawdę, ale w kontekście przyspieszenia wydarzeń, jakie obserwujemy, jest to niepokojące i warto zobaczyć.

Kadry, które możemy zobaczyć, przypominają fragmenty filmu science fiction pokazującego ewakuację ze skazanej na zagładę planety, ale to nie jest wyreżyserowany film, ale nagranie wideo z kamery zainstalowanej na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

W dniu 18 maja 2020 r. kamera zarejestrowała masową ewakuację tysięcy UFO, które jednocześnie wystartowały z powierzchni naszej planety i poleciały w kosmos. Patrząc na te kadry pamiętajmy, że to wszystko wydarzyło się naprawdę i zostało sfilmowane przez kamerę z ISS. Czy to jest masowa ewakuacja kosmitów z planety Ziemia?

Tysiące statków jednocześnie wystartowało z naszej planety w chwili, gdy międzynarodowa stacja kosmiczna znajdowała się nad brzegiem między ciemną i jasną stroną Ziemi. Wystartowały z ogromną prędkością, to nie były nasze przedpotopowe rakiety na paliwo płynne, a bardzo różne i bardzo zaawansowane technologie, które mogą posiadać przedstawiciele cywilizacji pozaziemskiej (niekoniecznie – przyp. tłumacza) obecni od dawna obecne na naszej planecie. Niewątpliwie ta cywilizacja lub cywilizacje z innych planet mają własne podziemne i podwodne bazy na Ziemi, ale co skłoniło ich do masowej ewakuacji?

Logicznie rzecz biorąc, może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy nasza planeta jest skazana na zagładę, lub przebywanie na niej przedstawicieli innych cywilizacji jest dla nich bardzo niebezpieczne… Czy nadchodzą wielkie katastrofy naturalne, czy nasza planeta w ogóle przestanie istnieć, niestety tego nie wiemy, ale nikt nie opuściłby jej tak demonstracyjnie i masowo bez powodu.

Wszystkie wydarzenia ostatnich miesięcy pośrednio wskazują, że na naszej planecie dzieje się coś niezwykłego. Trwają przygotowania do czegoś naprawdę katastroficznego dla całej ludzkości.

Źródło oryginalne: Earth-Chronicles.ru
Źródło polskie: Treborok.wordpress.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 3,91 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Ja tam żadnego tłumu nie widzę! Widziałem, kiedyś dokument nawet go gdzieś mam na cd z niepublikowanych nagrań z międzynarodowej stacji kosmicznej(chyba przechwyconych drogą radiową przez amatorów) Tam dopiero się roiło od światełek, na całym ekranie może z tysiąc.

Kaczor3333
Użytkownik
Kaczor3333

Wszystkie wystartowały z terenu USA.

polantek
Użytkownik
polantek

Może to już obliczyli, że przy takim niezrównoważeniu pokrywy lodowej obydwu biegunów, gdy Arktyka topi się a Antarktyda wręcz przeciwnie we wrześniu Ziemia wykona swój zwykły fikołek (Dzhanibekov Effect). Do zobaczenia po resecie jak Bóg da.

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Niedobrze , odlatywały same typu ORBS , o których wiadomo że nie są grożne a nagrania ich lotów są już uwiecznione przez pilotów w czasie II wś

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Termin ORBS i UFO powinny zostać włączone do słownika pojęć z zakresu szeroko rozumianej optyki, budowy soczewek, obiektywów itd. – inna sprawa, że te optyczne efekty są niekiedy niemal całkowicie jeszcze niezbadane.

Łukasz Enki
Użytkownik
Łukasz Enki

Jak dla mnie to kryształki lodu. Gdy stacja jest po stronie słonecznej to kryształków nie ma bo są stopione i nie odbijają światła. Gdy stacja jest po ciemnej stronie, nie można ich zauważyć gdyż nie dociera do nich światło. Przy przejęciu z ciemnej na jasna stronę i na odwrót można zauważyć te kryształki, czyli w momencie odbijania światła do momentu a ż się stopią , albo światła braknie.
Nagranie jest słabej jakości, więc nie jarał bym się nim za bardzo.

radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Secret NASA transmissions-smoking gun:
https://www.youtube.com/watch?v=BYTB9y3-NHk
w 3/4 filmu są obrazki i filmy. Tam się roi!

realista
Użytkownik

no, jeśli się np. obraca to będzie “w regularnych odstępach czasu świecił i gasł”… .. .

realista
Użytkownik

a jak (porównując do kostki) odbija jedną ścianką, a pozostałymi 3 nie? to błyśnie raz na 4… .. .