Masowe zwolnienia w fabryce Fagor Mastercook

Opublikowano: 09.04.2014 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 198

Jak donosi portal pulshr.pl, do końca maja 1118 pracowników fabryki “Fagor Mastercook” we Wrocławiu straci pracę – w tym 917 na stanowiskach produkcyjnych i 201 na stanowiskach nieprodukcyjnych.

Jak poinformowała syndyk Teresa Kalisz Jeżeli spółka otrzyma nowe zlecenia produkcyjne, zwolnienia pracowników zostaną ograniczone

Problemy fabryki rozpoczęły się od wstrzymania produkcji na początku października 2013 i wysłania pracowników na przymusowe urlopy, co było spowodowane upadkiem hiszpańskiego właściciela – firmy Fagor Electrodomesticos.

Fagor Mastercook zajmuje się produkcja sprzętu AGD – m.in. zmywarek, kuchenek, lodówek.

Źródło: Władza Rad

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o