Masowe zatrzymania terrorystów w Iraku

Opublikowano: 18.01.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 432

Irackie władze od czasu wycofania się okupacyjnych wojsk amerykańskich przystąpiły do masowych aresztowań terrorystów pracujących jako najemnicy chroniący ambasady oraz instalacje należące do firm naftowych.

“Kojarzą nam się wyjątkowo boleśnie, mają fatalną opinię i nic tego nie zmieni. Dlatego teraz wprowadzamy własne zasady” – powiedział doradca irackiego prezydenta Dżalala Talabaniego.

Najemnicy, w tym ci, którzy popełnili zbrodnie wojenne, mogli się dotąd czuć bezkarnie, ponieważ nie podlegali irackiemu prawu. Obecnie władze dokonują zatrzymań między innymi pod zarzutem podróżowania bez ważnych dokumentów.

Opracowanie: Piotr Ciszewski
Źródło: Lewica


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pasanger8 18.01.2012 08:40

    Zbrodniarze będą musieli zapłacić za to co robili.Choć za nimi nie przepadam to jednak marny ich los.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.