Masowe wezwania na komisję wojskową

Opublikowano: 02.10.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2137

230 000 Polaków dostanie wezwania do stawienia się przed komisją wojskową. Wezwania otrzymają również kobiety. Skala akcji budzi uzasadniony niepokój o to, jaką przyszłość szykują nam politycy.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. elroman 02.10.2023 10:54

    Szykują się na wygraną w wyborach, tyle w temacie.

  2. Drnisrozrabiaka 02.10.2023 11:43

    A właśnie, że nie “Skala akcji budzi uzasadniony niepokój” – rozmawiam i ludzie objadają się TVP/tvn albo miekkimi vlogami, ludzie są uśpieni i kłócą się o po i PiS, no może na konfe zagłosują- tyle co słyszałem.

  3. replikant3d 02.10.2023 18:10

    Szykują ,,przyszłe,, mięsko armatnie. To oczywiste.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.