Masowe opętanie w RPA dotknęły trzech szkół średnich

Opublikowano: 09.03.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2076

Jak informują media, Lekhela High School w Kimberly w RPA padła rzekomo ofiarą masowego opętania. Zajęcia szkolne zostały odwołane, a uczniom udzielono stosownej opieki medycznej. Do podobnych incydentów dochodziło również w innych szkołach w tym regionie.

Do zdarzenia doszło 23 lutego. Około 18 dziewcząt zaczęło płakać, krzyczeć i tarzać się po podłodze wykrzykując, że zobaczyły „przerażające stworzenie”. Dziwne zachowanie zostało odnotowane tuż po pierwszej lekcji i to w wielu klasach jednocześnie.

Dziewczęta zostały zbadane pod kątem nadużycia narkotyków, jednak ostatecznie nie odnaleziono żadnych niebezpiecznych substancji w ich krwiobiegu. Ten sam scenariusz rozegrał się w innym liceum w Galeshewe poprzedniego dnia (22 lutego) i dwa tygodnie wcześniej w pobliskim liceum św. Bonifacego, gdzie szkoła musiała zostać zamknięta.

Zarząd liceum Lekhela ogłosił, że wielu rodziców sprowadziło tradycyjnych mistyków, aby zbadali przyczyny tej nagłej choroby. Babcia jednej z uczennic stwierdziła, że w szkole przebywa zły duch. Dyrektor szkoły, Jerry Thekiso, ogłosił że wezwano już pastorów, ponieważ żaden z pracowników szkoły nie został przeszkolony do radzenia sobie z takimi sytuacjami.

Tego typu incydenty są zwykle tłumaczone przez „masową histerią”. W tym wypadku służby badają doniesienia, jakoby uczniowie mieli zjeść tak zwane „kosmiczne ciasteczka”. O całej sprawie wypowiedział się również Victor Tlhole z diecezji Kimberley, który podkreślił, że incydent powinien być dla władz motywacją do przywrócenia sesji modlitewnych do szkół.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: Tori.ng
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.