Masowe opętanie po nieostrożnych zabawach z ouija

Opublikowano: 24.02.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 523

Przed kilkoma dniami w kolumbijskim mieście Lloro, doszło do masowego opętania młodych ludzi bawiących się w seans spirytystyczny z wykorzystaniem mobilnych aplikacji symulujących działanie tak zwanej tabliczki ouija (tabliczka z literami używana podczas seansów spirytystycznych – przypis WM). Na skutek tych zabaw aż 20 osób zostało rzekomo opętanych i nie było z nimi normalnego kontaktu.

Tym razem opętanie dotknęło uczniów miejscowej szkoły rolniczej w Lloro. W sumie aż 20 osób zaczęło się dziwnie zachowywać po sesji z ouija. Ludzie krzyczeli, miotali się i wydawali gardłowe dźwięki. Przerażeni świadkowie próbowali ich unieruchomić i przetransportować do miejscowego kościoła.

Burmistrz Lloro był wstrząśnięty tym co widział. Młodzi ludzie bez powodu krzyczeli, że idzie po nich diabeł po czym nagle mdleli. Wezwani na miejsce lekarze rozkładali ręce twierdząc, że nie zdołali odnaleźć naukowego wyjaśnienia dla ich zachowania.

Takie zjawiska zdarzają się od niedawna w Kolumbii. Szczególnie spektakularnie wyglądało masowe opętanie, do którego doszło 29 kwietnia ubiegłego roku w Kolumbii. Na skutek nieostrożnych zabaw z tabliczkami ouija, doszło do opętania aż 80 osób. Byli to uczniowie szkoły Elsa Perea Flores w Tarapoto w Kolumbii. Wygląda na to, że i tam młodzież wyzwoliła siły, których nikt nie był w stanie kontrolować.

Igranie z okultyzmem potrafi być bardzo niebezpieczne. Czasami nieświadomie poruszy się siły, które potrafią wywołać spore zniszczenie. Jednak moda na wywoływanie duchów trwa i o tym jak bardzo niebezpieczna jest to praktyka przekonuje się coraz więcej młodych ludzi.

Na podstawie: TheSun.co.uk
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MakSym
Użytkownik
MakSym

Prawdopodobieństwo w kolejności – zbiorowa histeria (99%), narkotyki (0,99%), obce byty (0,01%). Pewnie te 0,01% i tak grubo przeszacowałem ale niech tam…

Maximov
Użytkownik
Maximov

Ale bzdury!
Jeśli bawili się apką ouija to czegóż innego by się spodziewali jak nie “kontaktu z siłą nieczystą”.
Dodatkowo umysły silnie zindoktrynowane pod kątem religii (Kolumbia) i… voila! Opętanie!
Oto jest siła autosugestii!
Nasze mózgi to jednak prawdziwie cudowne narządy.

bogda1986
Użytkownik
bogda1986

To żadne bzdury. Dla ludzi wierzących w Boga to nic nowego a raczej skutek głupoty ludzi. Jesli ktoś myśli że ateiste opętanie nie może dotyczyć to die grubo myli. I badzo proszę ADMINIE przestan puszczać te wstrętne komiksy o Jezusie i tym drugim czymś. To jest ochydne wulgarne i obraza mnie jako katolika a przede wszystkim ma znamiona profanacji. Jezusowi też raczej do śmiechu nie jest patrząc na to .

Maximov
Użytkownik
Maximov

@bogda1986
Trochę więcej otwartości!
To “drugie coś” to Mahomet, w skrócie Mo.
Jeśli nie rozumiesz, ten komiks pokazuje absurdy religii i robi to w sposób znakomity.
Poczytaj trochę jak powstała twoja religia, zastanów się, czy cokolwiek może obrazić boga, czym w ogóle jest bóg.
Może wtedy zamiast pustego “świętego” oburzenia poczujesz dla odmiany wolność i szczęście.

Szurnięty Mędrzec
Użytkownik
Szurnięty Mędrzec

@bogda1986 – Jezusa to ty do tego nie mieszaj.