Masowe bankructwa firm w Polsce?

Opublikowano: 25.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 694

Katastrofa energetyczna wywołana przez walką z pandemią COVID-19 i wojnę na Ukrainie zmusiła polski rząd do działania. Mateusz Morawiecki zapowiedział zamrożenie cen prądu. Transformacja energetyczna w Polsce jest mocno zacofana. Ile będzie kosztował prąd w 2023 roku? Czy Polskę czeka blackout? Ceny prądu dla gospodarstw domowych mają być regulowane. Pierwsze w historii problemy z dostawami prądu pojawiają się już przed sezonem grzewczym. Czy nadchodząca zima będzie katastrofą dla cen węgla?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Admin WM 25.09.2022 10:52

    Według mnie rząd doskonale wie, co robi, i robi to nadzwyczajnie skutecznie.

  2. replikant3d 25.09.2022 17:18

    Ten rząd wykonuje tylko polecenia z zewnątrz. Sami są za głupi by wymyslić taki plan. Tęgie główki po za granicami tego kraju to opracowały. Oni tylko to ,,wdrażają,,. Prawdziwi planiści są w Bazylei…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.