Martynka

Opublikowano: 06.04.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 699

Nic dwa razy się nie zdarza Martynka nuci fragmenty wiersza Wisławy Szymborskiej w wykonaniu Sanah i ćwiczy ręce, godzinami wbijając cekiny w styropianowe jajka, zajączki czy grzybki. Razem z mamą robią ozdoby okolicznościowe, aby zebrać fundusze na dodatkową rehabilitację, która zagwarantuje Martynce utrzymanie sprawności do czasu, kiedy będzie można wykonać operację. Choć praca jest monotonna, trwa godzinami. Muzyka i poezja są w stanie nadać jej nie tylko praktyczny, ale i duchowy sens. W życiu nie ma niepotrzebnych przypadków, rutyny, straconych chwil… Reportaż radiowy Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet.

Źródło: Radio Lublin


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.