Martwe zwierzęta z satanistycznymi symbolami

Opublikowano: 27.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1991

W niewielkim miasteczku New Forest w hrabstwie Hampshire w Wielkiej Brytanii dokonano szokującego odkrycia. W lesie znaleziono martwe owce oznaczone satanistycznymi symbolami, zabite krowe, a oprócz tego zdemolowano również pobliski kościół.

W niewielkim angielskim miasteczku leżącym na skraju Parku Narodowego New Forest w hrabstwie Hampshire (niedaleko Bournemouth) doszło do szokujących wydarzeń. Jak czytamy w relacji BBC miały one mieć miejsce między 16 a 20 listopada. Trzy sztuki bydła zostało znalezione z ranami kłutymi w Linwood, a dwie kolejne owce zostały śmiertelnie pocięte i oznaczone w Bramshaw. Na ciele zwierząt dało się zauważyć takie symbole, jak pentagramy, liczbę 666 oraz odwrócony krzyż.

Oprócz tego satanistyczne symbole zostały namalowane na drzwiach kościoła św. Piotra z połowy XII w Bramshaw. Niedbale nabazgrana liczba 666 i odwrócony krzyż zostały już usunięte z budynku, który stał się celem profanacji.

Zabitą owcę z okultystycznymi symbolami na jej ciele znalazła Judy Rudd, która mieszka w okolicy od 40 lat. „To było bardzo nieprzyjemne – komentowała. Z kolei jej mąż uważa, że nie mamy do czynienia jedynie z jakimś niesmacznym żartem. – Nie zgadzam się, że ktoś to zrobił tylko po to, aby wywołać szok. To łączy się z czymś więcej. To albo czary albo coś innego – komentował ma łamach “The Sun”, mówiąc że mamy do czynienia ze złowieszczymi wydarzeniami.

Z kolei kobieta, która znalazła martwe bydło nie chciała zdradzać swoich danych personalnych. Jak donosi BBC była ona bardzo zaniepokojona tymi wydarzeniami. „Nie wiemy, kto to zrobił. Nie mam pojęcia, kto mógłby być zdolny do tego, by pozwolić owcy wykrwawić się na śmierć” – mówiła Jessica Sloley dla “Daily Mail”. Trudno dziwić się okolicznym mieszkańcom, że w obliczu taka makabrycznych wydarzeń pozostają przestraszeni…

Lokalna policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Nie wiadomo jeszcze czy wszystkie te wydarzenia – profanacja kościoła, naznaczone owce i zabite bydło – są ze sobą jakoś połączone. Lokalne władze apelują do wszystkich o czujność. Z kolei wielebny David Bacon z kościoła w Bramshaw zaznacza, że w New Forest przez setki lat uprawiano czarną magię. – W przeszłości mieliśmy bardzo pojedyncze, niewielkie incydenty, jakiegoś małe elementy graffiti, ale nigdy nie zdarzyło się coś takiego – komentował dla “Daily Telegraph”.

Dla odpowiedniego kontekstu warto dodać, że według Geralda Gardnera, antropologa-amatora, pisarz i okultysta, jednego z znawców brytyjskiego okultyzmu i Wicca, w New Forest w latach dwudziestych minionego wieku w tych właśnie lasach grupa czarownic miała uprawiać czarną magię.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.