Marsz o wolność, bez masek i strachu środkiem stolicy

Opublikowano: 10.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1410

Blisko 50 niezależnych manifestacji zarejestrowali na dziś (10.10.20) w całej Polsce przeciwnicy masek, szczepień i lockdownów. Największe zgromadzenie zaplanowano w stolicy, gdzie pod hasłem „Marsz o wolność” kilka tysięcy ludzi ma przejść ulicami Warszawy spod Placu Zamkowego na Plac Bankowy. „To marsz za wolnością, skończeniem absurdalnych ograniczeń i restrykcji, a także za powrotem do normalności” – piszą na swojej stronie organizatorzy wiecu. Dziś jednak wchodzą w życie nowe przepisy nakazujące ponowne zakładanie masek w przestrzeni publicznej, także na zewnątrz, zwłaszcza podczas zgromadzeń. Jak z tego wybrną przeciwnicy zakrywania twarzy?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Protesty to kupa, blokują ruch , nic tak nie zwojujecie, tu już trzeba wytoczyć ostre działa, takie jest moje zdanie, choć pomysłów na realizację wolę publicznie nie promować:)