Marsz Niepodległości wykluczył kilku członków

Opublikowano: 23.02.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1970

Zarząd stowarzyszenia Marsz Niepodległości opublikował w środę specjalne oświadczenie. Poinformowano w nim o wykluczeniu z organizacji kilku członków.

W związku z ostatnimi wydarzeniami wokół stowarzyszenia Marszu Niepodległości zostały podjęte decyzje w sprawie dalszej działalności organizacji patriotycznej. Opublikowano oświadczenie informujące o wykluczeniu kilku członków stowarzyszenia. „W trosce o dobro stowarzyszenia, Zarząd dnia 22 lutego 2023 r. podjął decyzję o wykluczeniu niżej wymienionych członków Stowarzyszenia Marsz Niepodległości” – czytamy w oświadczeniu.

Wśród wykluczonych członków MN znajduje się: Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, Witold Tumanowicz, Marcin Białasek, Mateusz Marzoch, Michał Melon, Bartosz Malewski i Jerzy Wasiukiewicz. „Niniejsza decyzja była spowodowana, notorycznym łamaniem statutu i wewnętrznych procedur stowarzyszenia. Pragniemy poinformować, że dzięki podjętym niezbędnym decyzjom, po miesiącach prób destabilizacji przez wyżej wymienionych członków, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości odzyskało sterowność” – podaje Marsz Niepodległości.

Ponadto na wniosek prezesa Roberta Bąkiewicza, zarząd postanowił zwołać Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Marsz Niepodległości w sprawie wybrania nowych władz. Zarząd złożył również wniosek do Prokuratury Krajowej o popełnieniu przestępstwa przez część członków organizacji. „Informujemy również, że władze stowarzyszenia złożyły zawiadomienie do Prokuratury Krajowej o popełnieniu przestępstwa przez część członków działających na szkodę stowarzyszenia” – poinformował zarząd.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. radical3dom 23.02.2023 10:19

    Agentura została usunieta, czekamy teraz na rewelacje z konfederacji tam też sie roi o ile cała organizacja nie jest agenturą..

  2. Stanlley 23.02.2023 14:33

    Bąkiewicz wykluczył aparatczyków – jak mniemam pisowskich? No a Bąkiewicz to niby kim jest? Napewno po tym jak dostał 3 mln dofinansowania jest nadal niezależnym patriotą? Naprawdę mam w to uwierzyć? Jak by sięgnąć w przeszłość, posiadał firmę budowlaną którą zbankrutował na skutek swoich przekrętów zostawiając bez zapłaty dziesiątki polskich podwykonawców taki to patriota. Mi to wygląda na to że aparatczycy się pokłócili między sobą i tyle… nam normalnym Polakom daleko do nich!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.