Marsz Niepodległości 2022

Opublikowano: 11.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 830

Od godziny 8:00 w telewizji Media Narodowe wydanie specjalne programu w Dniu Święta Niepodległości. Dziś o 14:00 z Ronda Romana Dmowskiego w Warszawie jak co roku wyruszy Marsz Niepodległości. Gośćmi programu są: Jacek Krzystek, Bartosz Józwiak, Robert Bąkiewicz, Marcin Iwanowski, Jan Pospieszalski, Krzysztof Kawęcki, Wojciech Muszyński, Marcin Paluch, Wojciech Sumliński, Henryk Piotrowski, Rafał Ziemkiewicz, Paweł Chmielewski, Cezary Krysztopa.

Źródło: YouTube.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.