Mars – wymarła planeta

Opublikowano: 11.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 460

Planeta Mars, to czwarta planeta Układu Słonecznego. Uważana jest za wymarłą i mało aktywną geologicznie. Naukowcy mówią dzisiaj, że w przeszłości Mars obfitował w wodę i organizmy żywe, które być może istnieją również dzisiaj. Nieoficjalnie wiadomo, że wokół planety „krążą” informacje o istnieniu na jej powierzchni życia inteligentnego, a nawet cywilizacji. W audycji o istnieniu wody na Marsie i katastrofach, które na nim się wydarzyły. Według dr Johna Brandenburga kiedyś doszło tam do inwazji obcej cywilizacji.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.