Mars – wymarła cywilizacja

Opublikowano: 18.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 839

Na temat Marsa napisano już wiele książek, artykułów, raportów naukowych i tak dalej. Nie zmienia to jednak faktu, że historia tej planety wciąż inspiruje i działa jak magnes, przyciągając swoimi tajemnicami. Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat ukazało się mnóstwo zdjęć tej planety, które prezentują niejednokrotnie, co najmniej zastanawiające obrazy. Zdjęcia NASA przedstawiają fragmenty wymarłej cywilizacji. Sztandarowym przykładem jest tzw. „twarz z Marsa”, która prawdopodobnie jest sztuczną konstrukcją. Ponadto, wyróżnić można piramidy, fragmenty miast (zabudowań) oraz inne zagadkowe struktury, które zdradzają swoją prezencją sztuczne pochodzenie. Dr John Brandenburg prowadząc analizę izotopów radioaktywnych stwierdził ich ponad naturalne stężenie, co wskazuje, że pojawiły się one na „Czerwonej Planecie” w wyniku użycia broni jądrowej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.