Marciniak kaja się i obiecuje poprawę

Opublikowano: 03.06.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 734

Oto jak można złamać człowieka fałszywymi oskarżeniami motywowanymi politycznie na przykładzie znanego sędziego piłkarskiego Marciniaka. Wziął udział w niepolitycznej konferencji biznesowej zorganizowanej przez Mentzena (lidera Nowej Nadziei), na której opowiadał o osiąganiu sukcesu, i stał się ofiarą donosu antyrasistowskiej organizacji „Nigdy więcej” do UEFA. Media światowe uwierzyły tej organizacji i zaroiły się od nagłówków oskarżających Marciniaka o rasizm, homofobię i nietolerancję.. Efekt — musiał przepraszać i dystansować się od Mentzena, choć niczego złego nie zrobił.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.