Manipulacje w debacie przedwyborczej

Opublikowano: 23.10.2015 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Manipulacje w debacie przedwyborczej

Liczba wyświetleń: 460

Materiał opublikowany przed ogłoszeniem ciszy wyborczej – 23.20.2015, godz. 22.40.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 24.10.2015 08:52

    Max a o co chodzi? Prawda , o władzę, o pieniądze . Mówisz jak jest , mów jak powinno BYĆ! Chodzi o udział władzy każdego ( pełnoletni). Stanowimy prawo i udział dóbr każdemu tzw. BDP . Ludzi władza nad bankami, służebna rola bankach i finansów , prawem ustanowiona przez ludzi .
    Prezydent przedstawicielem Narodu , władza jednostki dla praw stanowionych . Ludzi bank dzielonych udziałów . Nie bankiem ludzie w niewoli chciwych .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.