„Mały demon” – diaboliczna kreskówka Disneya dla dzieci

Opublikowano: 09.09.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1243

W zeszłym tygodniu Disney wypuścił nową kreskówkę zatytułowaną „Mały demon”. Jak się można domyślać, treść tego serialu jest okraszony demonicznym klimatem.

Fabuła kreskówki „Mały demon” rozgrywa się 13 lat po zapłodnieniu przez Szatana niezamężnej pogańskiej kobiety (głos grany przez Danny’ego Devito) i podąża za nią i jej córką (dosłownie pomiotem Szatana i określanym jako Antychryst) przez codzienne życie.

„»13 lat po zapłodnieniu przez szatana niechętna matka Laura i jej córka Antychryst, Chrissy, próbują żyć zwyczajnym życiem w Delaware, ale są atakowane przez złe siły, w tym szatana, który tęskni za duszą swojej córki«. Wiecie co to jest? Nowy serial… Disneya – »Mały demon«” – poinformował Sebastian Czapliński.

„Disney ogłosił, że nowy animowany serial komediowy FX »Mały demon« rozpocznie się w Disney+ w Australii i Nowej Zelandii w środę, 21 września 2022 roku. Hulu. Oczekuje się, że serial pojawi się również w Disney+ w innych krajach” – podaje „Disney Plus Informer”.

Seria zawiera demoniczne czary, pogańskie rytuały, nieuzasadnioną krew, krew i nagość, a sądząc po zwiastunie można z definicji uznać za erotykę.

YouTuber Nick Jones zwraca uwagę, że chociaż kreskówka jest „komedią dla dorosłych”, niewątpliwie przyciągnie wzrok młodych widzów. Ale być może jeszcze bardziej złowieszczy jest sposób, w jaki duchowo nierozróżniający dorośli stają się celem normalizacji szatańskich, demonicznych i pogańskich idei poprzez użycie komiksu, co jeszcze bardziej znieczuli ich samych i ich dzieci na tego rodzaju zło.

Disney wydaje się kontynuować marsz ku ciemności, jak wcześniej informowaliśmy. Wcześniej ogłosili oni utworzenie grupę zadaniową, aby stworzyć więcej treści LGBTQ dla dzieci, a ostatnio ogłosił obsadzenie drag queen w nowym serialu komiksowym „Ironheart”.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Twitter.com, TheGatewayPundit.com
Źródło: MediaNarodowe.com

13

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Rgga34 09.09.2022 19:10

    I to jest ten moment w którym myślisz że Cię już nic nie zaskoczy…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.