Malezyjski minister wzywa do polowania na ateistów

Opublikowano: 22.08.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 436

Pan Shahidan Kassim, minister w kancelarii premiera Malezji, wezwał rząd do „zdecydowanego polowania” na grupy ateisitów, a publiczność do pomocy rządowi w wykrywaniu takich grup. Konstytucja Malezji, powiedział minister, „nie wspomina o ateistach. Są oni niezgodni z konstytucją i prawami człowieka”.

Około 60% ludności w Malezji to muzułmanie. Konstytucja Malezji określa ją jako państwo świeckie, ale jednocześnie uznaje islam za religię państwową. Głosi wolność religii, ale etniczni Malajowie muszą być muzułmanami a opuszczenie islamu jest niemożliwe prawnie i karane.

Wezwanie do polowania na ateistów minister ogłosił po publicznym spotkaniu Klubu Ateistów w stolicy Malezji.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: MalaysianDigest.com, GlobalSecurity.org
Źródło: Euroislam.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.