Maker

Opublikowano: 14.02.2019 | Kategorie: Muzyka

Maker

Liczba wyświetleń: 1610

Denisa Moga, młoda i piękna artystka wywodząca się z Sebes (wym. Sebesz), właśnie wydała swój pierwszy singiel wykonywany w języku angielskim. “Maker” w ciągu zaledwie godziny od publikacji w przestrzeni Internetu (jeśli chodzi o oglądalność teledysku) doczekał się ponad 6600 wyświetleń.

Latem 2018 roku Denisa Moga postanowiła przeprowadzić się do Bukaresztu, aby ułatwić sobie czasowe i logistyczne korelacje między szkołą, a muzyką. Przesłanie najnowszego aktu jej twórczości jest pełne miłości. Przekaz adresowany jest w swej głównej mierze do nastolatków, a nawet dzieci, które z różnych, nieraz koniecznych i obiektywnych życiowych form opuściły dom rodzinny, aby podążać za marzeniami.

“Często przychodzą dla każdego z nas ciężkie czasy, ludzie tracą nadzieję, a następnie kierują się w stronę “Stwórcy”, wyrażając w stronę wyższej siły sprawczej słowa modlitwy, by ów czynnik mógł pokazać im światło, mogące poprowadzić ich dalej. To sztuka, w którą zainwestowałem dużo uczuć i wiem, że emocje w tekstach i utworach trafią tam, gdzie są właściwe” – mówi Denisa.

Zbieżność artystki z postacią Mariusa Mogi jest całkowicie przypadkowa, chociaż łączy ich to samo nazwisko. Oboje nie są jednak rodziną, chociaż pochodzą z jednego miasta, stanowiącego kolebkę rumuńskiej państwowości. Mowa o Alba-Iulia. Denisa raz wzięła udział w specjalnym obozie muzycznym, organizowanym przez Mogę, zaś latem 2017 po raz pierwszy nawiązała pełną współpracę z jego studiem producenckim i innym, mocno zaangażowanym w to dzieło producentem muzyki.

Autorstwo: MrVerturmw MrVerturmw
Źródło: MuzserKarpatMelodieRumunii.blogspot.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o