Mafia Info – 1

Opublikowano: 08.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 489

„Mafia Info” to nowa seria z podsumowaniami najważniejszych wydarzeń miesiąca ze świata przestępczości zorganizowanej. Rozpoczynając comiesięczny cykl zaczynamy od najistotniejszych wydarzeń lipca. W tym odcinku: zatrzymanie w Polsce rosyjskiego Wora w zakonie; służby z Włoch, Belgii i Francji nadzorowane przez Europol rozbiły największą grupę fałszerzy w historii waluty euro; meksykańskie kartele po raz kolejny pokazują swoją potęgę; największa operacja policji w historii Wielkiej Brytanii, aresztowano blisko 750 osób; mały świadek korony “Ramzes” aresztowany.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o