Łukaszenka oskarża USA o spisek?

Opublikowano: 29.11.2022 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 789

Łukaszenka zarzucił Stanom Zjednoczonym, że zakłócają negocjacje pomiędzy Rosją a Ukrainą. Zdaniem Łukaszenki, jakiekolwiek warunki powinno się stawiać przy stole negocjacyjnym z poszanowaniem klasycznej zasady kompromisu. Tymczasem politycy z Solidarnej Polski (koalicjanci PiS-u) chcą powołać komisję śledczą ws. polityki energetycznej Polski w latach 2007-2022 z silnym naciskiem na okres rządów Donalda Tuska (2007-2014), aby postawić go przed Trybunałem Stanu. Wygląda na to, że koalicja rządowa chce stworzyć medialnie wrażenie, że za obecny kryzys energetyczny wywołany polityką rządu Morawieckiego odpowiada rząd Tuska, bo podpisał umowę na dostawy ropy z Rosji, a nie z innych państw.

Źródło: YouTube.com

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 29.11.2022 15:33

    No facet ma rację… co tu dużo mówić… ale zauważcie jak na YT dużo kretów z wypranymi mózgami – tylko się wychylić chocby z tezą że USA zarabia na tym konflikcie a już się jest ruską onucą…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.