Ludzkie DNA w amerykańskich hot-dogach

Opublikowano: 15.12.2015 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 154

W amerykańskich kiełbaskach znaleziono ludzkie DNA.

2% hot dogów i kiełbasek w USA zawiera ślady ludzkiego DNA, przy czym 2/3 podobnych przypadków dotyczy tzw. produktów wegetariańskich. O tym fakcie poinformowali specjaliści firmy „Clear Labs”, która przeprowadza masowe badania amerykańskiej żywności.

Naukowcy badali produkty żywnościowe na poziomie molekularnym z zastosowaniem analizy DNA. Ogólnie przetestowano 345 produktów żywnościowych 75 marek, które zostały zakupione w 10 sieciach handlowych. W wyniku badań okazało się, że 14,4% hot dogów i kiełbasek nie spełnia norm.

Oprócz wykrytych śladowych ilości ludzkiego DNA, stwierdzono także takie problemy jak podwyższona 2,5-krotnie zawartość białka a także masowa zamiana jednych składników innymi. Na przykład w 3% próbek odkryto wieprzowinę chociaż na etykiecie nie była ona wyszczególniona.

Informacja ta powinna wzmóc czujność w szczególności tych, którzy nie spożywają takiego mięsa z powodów religijnych. Jeszcze bardziej jest interesujący fakt, że 10% produktów wegetariańskich zawierało w rzeczywistości mięso.

Tłumaczenie: Tamara
Źródło oryginalne: dsnmp.ru
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

kupa

Balcer
Użytkownik
Balcer

Jest rozwiązanie u nas: kupować nieprzetworzone jedzonko. Surowe mieso wołowe j bardzo różni się od wieprzowego. Warzywa i owoce na targowisku muszą trzymać jakość, bo następny sprzedawca jest o krok dalej. Jeśli wybiera się sklepy bez świeżych warzyw, to się samemu strela w kolano …. a raczej w jelita, na których rak jest bardzo bolesny.

mackadmin
Użytkownik
mackadmin

Te ludzkie DNA pochodzi najprawdopodobniej z ‘uboju’ dzieci w USA! – Trudne do uwierzenia? Poszukaj na YouTube wywiadu z Rabinem Nowego Yorku tutaj – https://www.youtube.com/watch?v=wImA6-D3iio (Jak szybko ustalisz, material jest zablokowany)!