Ludzie z innych wymiarów – przypadki splątania światów

Opublikowano: 20.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 611

Wielu z nas od dawna intrygowała hipoteza, że równolegle do naszego wszechświata, obok siebie, istnieje nieskończona liczba innych wszechświatów, które różnią się od naszego pod względem rozwoju rzeczywistości. Ta koncepcja nazywa się Multiverse, a granice między tymi światami są tak cienkie, że czasami ludzie mogą przedostawać się z jednego świata do drugiego. Właśnie o takich przypadkach mówimy dzisiaj w naszym filmie. Wiele z przykładów podróży między światami zostało opisanych w książce Roberta Quinna pt. „Mysterious Disappearances And Other Strange Tales”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.