Lucjan Łągiewka nie żyje

Lucjan Łągiewka nie żyje od ponad miesiąca. Jak to jest możliwe, że nikt o tym nie pisał i nie mówił?!

Mam kolejną przykrą wiadomość. Genialny wynalazca i konstruktor Lucjan Łągiewka nie żyje. Informacja jest z wiarygodnych źródeł – od przyjaciela p. Lucjana. Nie wiadomo na razie jakie były przyczyny śmierci.

Co ciekawe, jak na razie nie ma żadnych informacji na temat jego śmierci w internecie. Od jakiegoś czasu była cisza na jego temat, znajome mi osoby się o niego wypytywały, nikt nie potrafił powiedzieć co się z nim dzieje.

Informację o śmierci Lucjana Łągiewki podał mi Piotr Ciuka, „Jeden z Wielu”.

Dla tych, którzy się nie orientują kim był śp. Lucjan Łągiewka polecam następujące artykuły i powyższy film.

Historia genialnego wynalazcy jak scenariusz filmu. Dlaczego Zderzak Łągiewki nie zdobył jeszcze świata?

Oficerowie WSI odebrali polskiemu konstruktorowi jego wynalazek i wywieźli do Izraela. Dziś, jako wynalazek zupełnie kogo innego, stanowi ważny element technologii Formuły 1

Źródło: Monitor-Polski.pl