LPA żąda blokady transmisji syryjskiej telewizji

Opublikowano: 03.06.2012 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 508

Na szczycie szefów MSZ krajów członkowskich Ligi Państw Arabskich w Ad-Dauha oficjalna syryjska telewizja nazwała „terroryzmem informacyjnym oraz próbą ukrycia prawdy” plany LPA dotyczące wstrzymania transmisji syryjskich stacji satelitarnych.

Zablokowanie programów państwowej i prywatnej syryjskiej telewizji satelitarnej pozbawia Damaszek możliwości pokazania widzom arabskim swojego stanowiska i pozostawia niepodzielną władzę w telewizji zwolennikom obalenia reżimu Baszara Asada.

W listopadzie 2011 roku jako wyraz protestu przeciwko użyciu siły przez syryjskie władze w odniesieniu do demonstrantów, Liga Państwa Arabskich zawiesiła członkostwo Syrii w tej organizacji. W tym samym miesiącu Liga nałożyła na Damaszek szereg sankcji gospodarczych.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Yogipower 03.06.2012 15:10

    To niech też zablokują TVN za wieloletnie ukrywanie prawdy i przeinaczanie rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.