Łowcy skór – powtórka z historii

Opublikowano: 22.10.2020 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1733

Nowelizacja ustawy “epidemiologicznej” otwiera drogę do bezkarnego mordowania ludzi przez lekarzy!

Nowelizacja ustawy „epidemiologicznej” z roku 2008, zakłada między innymi zwolnienie z odpowiedzialności karnej lekarzy, którzy szkodząc pacjentom działali w ramach zwalczania covidu.

Ta szokująca propozycja otwiera drogę do bezkarnego mordowania ludzi, tak jak to się już stało w szpitalach Nowego Jorku. Zachęty finansowe do mordowania już wprowadzono: dodatki finansowe dla lekarzy i szpitali jeśli „leczą z covida”; dodatki dla lekarzy jeśli „leczą” pod respiratorem, itp. Teraz trzeba jeszcze „znieczulić” sumienia lekarzy (albo inaczej zwolnić ich z odpowiedzialności karnej) i machina śmierci ruszy na całego!

Niemożliwe? Możliwe, jak najbardziej możliwe!!!

W 2007 roku rozpoczął się w Łodzi proces sądowy tak zwanych „łowców skór”, czyli lekarzy i sanitariuszy z łódzkiego pogotowia, którzy mordowali pacjentów by następnie ich zwłoki sprzedać firmom pogrzebowym!

Proces dostarczył niezwykle cennej i szokującej zarazem informacji dotyczącej kondycji moralnej ludzi jako takich. Cóż się dowiem okazało? Kilkaset osób pracujących w łódzkim pogotowiu albo mordowało pacjentów, albo wiedziało, że taki zbrodniczy proceder jest dziełem ich kolegów!!! Skąd pewność, że o mordowaniu pacjentów wiedzieli wszyscy? Wynika to z zeznań sanitariuszy wprost, oraz z opisanych przez nich zwyczajów panujących w pogotowiu, które prawdziwość ich zeznań potwierdzają pośrednio. Lekarz, który mordował pavulonem, otrzymał pseudonim „Anioł Śmierci”, zaś innemu, mordującemu potasem, pracownicy pogotowia nadali ksywkę „Potasik”.

Dlaczego pracownicy pogotowia wiedząc o zbrodniach dokonywanych codziennie na bezbronnych pacjentach, przez wiele lat wszyscy jak jeden mąż milczeli? DLATEGO, ŻE WSZYSCY Z PROCEDERU MORDOWANIA LUDZI, CZERPALI KORZYŚCI FINANSOWE, BEZPOŚREDNIO LUB POŚREDNIO!!!

Jeśli kilkuset pracowników łódzkiego pogotowia uznamy za reprezentatywną próbę socjologiczną polskiego społeczeństwa (co nie jest dużym błędem metodologicznym!), to uznać należy, że jako społeczeństwo jesteśmy zdolni do mordowania innych ludzi, jeśli wiązałoby się to z jakimiś korzyściami finansowymi!!! Wniosek acz szokujący jest niestety prawdziwy. Jeśli kilkaset osób stanowiących intelektualny „kwiat” społeczeństwa( w tym jakieś 30-40% z wyższym wykształceniem medycznym) akceptuje mord lub bierze w nim udział, dlatego, że na tym zarabia, to logicznym wydaje się wniosek, że zasada taka byłaby zaakceptowana w każdym innym środowisku. Historia potwierdza powyższe spostrzeżenie. Mordowanie ludzi w skali masowej przez hitlerowców w czasie II wojny światowej, nie spotkało się z żadnymi protestami Niemców, gdyż jako społeczeństwo czerpali oni korzyści, rabując majątki swoim ofiarom!

Bogatsi o przedstawioną wyżej wiedzę, której dostarczyli nam pracownicy łódzkiego pogotowia, musimy spojrzeć na nas samych z przerażeniem i wyciągnąć z makabrycznych wydarzeń w Łodzi odpowiednie wnioski.

Oto one: jeśli mordowanie ludzi będzie się „opłacało”, to zawsze i wszędzie znajdą się tacy którzy w ten „biznes” wejdą! Jeśli chcemy spać spokojnie i zakończyć swój żywot w naturalny sposób, to jako społeczeństwo musimy uczynić z mordowania ludzi dla pieniędzy, „biznes” całkowicie nieopłacalny! Każdy sprawca mordu rabunkowego musi trafić na szafot, zaś sam akt pozbawienia życia zbrodniarza musi być pokazywany wiele razy w telewizji, ze wszystkimi makabrycznymi detalami!! Tylko szok wywołany widokiem ginącego na szubienicy zbrodniarza, może powstrzymać innych przed wejściem na drogę „łowców skór” Bydle o nazwie człowiek, jest zdolne do każdej zbrodni, jeśli przyniesie ona sprawcy finansowe profity! „Kolektyw” łódzkiego pogotowia udowodnił to w sposób bezdyskusyjny!

Wszyscy „światli” Europejczycy, którzy wiele lat temu doprowadzili do zawieszenia wykonywania i orzekania kary śmierci, są współodpowiedzialni za wymordowanie tysięcy ludzi przez pracowników łódzkiego pogotowia!

Pracownicy łódzkiego pogotowia z czasów „łowców skór” powinni otrzymać dożywotni zakaz pracy w służbie zdrowia. Jeśli nawet sami nie mordowali, to wiedzieli, że czynią to ich koledzy. Wiedząc – milczeli całe lata. Są więc wspólnikami w zbrodni nie mającej precedensu w całej historii medycyny! Byłaby to wyjątkowo łagodna kara, gdyż poczucie elementarnej sprawiedliwości wymagałoby aby ich wszystkich rozstrzelać!

Bestie w ludzkiej skórze. Tylko po to, aby tych zwyrodnialców wybić co do jednego jak wściekle psy, przydałby się choć na jeden dzień jakiś dyktator pokroju Stalina!!!

Ponieważ takowego nie ma, szykują nam powtórkę z „łowców skór”, tym razem w skali całego kraju, zapewniając różnym „Aniołom Śmierci” i „Potasikom” bezkarność!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 22, średnia ocena: 4,68 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Być może faktycznie szykuje się ludobójstwo XXI wieku i nasi covidowi oprawcy przygotowują już obozy koncentracyjne pod przykrywką wielkich szpitali polowych albo przekształcanych obiektów na “szpitalne”

Cosmo
Użytkownik

Pożyjemy – zobaczymy. Jeśli dożyjemy 😀

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Kolejny scenariusz filmowy się spełnią, ludzie starsi, schorowani, będący obciążeniem dla społeczeństwa i bezproduktywni w rozumieniu elit, zostaną zarespiratorowani( nawet ładne słówko) na śmierć, ale to tylko kolejny element planu…. Umrze patriotyzm, wnuczki nie usłyszą opowieści o wojnie, historia będzie mogła być dowolnie manipulowana, i nikt nie wytknie kłamu , ze względu na brak świadków naocznych. Jakie to przykre, jakie to nieludzkie…a może to właśnie teraz wytyczna dla nowego, lepszego społeczeństwa w nowym porządku świata? Pozbawione emocji za pomocą maski , posłuszne marionetki na sznurkach wlanego strachu -dlaczego pozwalamy dobrowolnie zniewolić siebie i własne dzieci? Zabijać naszych dziadków ? Kto i czemu pierze nasze mózgi systematycznie podsycając strach, aż uwierzymy w coś czego nie ma?

rici
Użytkownik
rici

Jezeli biorac pod uwage statystyki to 97% z nich to katolicy, czyli robia dokladnie to co im kaze ich bozek.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Katolicy niepraktykujący. Przeszli na wiarę w bożka Banknota.

polantek
Użytkownik
polantek

A wystarczy krzyknąć, że król jest nagi! (RT PCR niczego nie wykrywają!!!!!)

Wujek Polonii
Użytkownik
Wujek Polonii

Od 1956 roku do wczesnych lat 90-tych wykonano ponad 6,5 mln (sześć i pól miliona) aborcji. To więcej, niż zginęło Polaków podczas II WŚ. To ok 5 mln kobiet i niewiele mniej mężczyzn, którzy są wszyscy winni ludobójstwa na Polakach.

Zastanówmy się przez chwilę… które to kobiety “nie chciały mieć dziecka”? I którzy mężczyźni wymuszali, płacili lub wykonywali. Dlaczego tak się działo i komu na tym zależało?

Skala zbrodni na narodzie polskim jest nie do ogarnięcia ludzkim umysłem. Dlatego o tym się nie mówi, nie pisze i nie kręci filmów.

Za to jest pełno propagandy ekologicznej. Wyższy poziom mącenia ludziom w głowach.

Dla wszystkich, którzy chcą coś zmienić:

Sozologia- https://pl.wikipedia.org/wiki/Sozologia

To tak na początek.

pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

Tuz z Talii

realista
Użytkownik

o czym ty, za przeproszeniem, pieprzysz???… .. .