Lodowe światy i ekstremalne życie

Opublikowano: 15.12.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 654

Kilkustopniowy mróz potrafi przeniknąć nas aż do szpiku kości. My, ludzie, preferujemy bowiem dodatnie temperatury w skali Andersa Celsjusza. Warto jednak pamiętać, że w kosmosie znajdują się znacznie chłodniejsze miejsca: całe lodowe światy, takie jak planety czy księżyce, skute grubą warstwą lodu. Warto zatem wspomnieć o tego typu obiektach, a także potencjalnym życiu, które mogłoby tam występować.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.