Lockdown dla „niezaszczepionych” w Austrii

Opublikowano: 15.11.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1340

Kanclerz Austrii Alexander Schallenberg zapowiedział wprowadzenie krajowego lockdownu dla osób „niezaszczepionych” eksperymentalnym preparatem gentycznym przeciwko COVID-19.

Nowe przepisy wprowadzające apartheid sanitarny wejdą w życie w poniedziałek, 15 listopada. Decyzja została podjęta po spotkaniu rządu federalnego z szefami rządów krajów związkowych.

Jak podkreślono, „niezaszczepione” osoby będą mogły opuszczać domy lub mieszkania tylko z ważnych powodów. Wpłynie to m.in. na wyjścia do pracy, na uczelnie, do lekarza, sklepu spożywczego lub apteki, a także na spacer.

Nowe przepisy wejdą w życie w poniedziałek, 15 listopada. Nie dotyczą one dzieci poniżej 12. roku życia. Jak dodał Schallenberg, policja zajmie się egzekwowaniem tych przepisów, a te osoby, które nie dostosują się do tych zasad, będą karane.

Od 8 listopada w różnych regionach kraju, aby wejść do hoteli, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych, należy przedstawić certyfikat szczepienia lub potwierdzenie o przebytej chorobie.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. donkey 15.11.2021 20:18

    Przeraża że wielu ludzi w Polsce popiera podobne pomysły.

  2. adambiernacki 15.11.2021 21:53

    Używanie słowa lockdown zamiast nazizm jest groźne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.