Lista osób do wysiedlenia w Poznaniu

Opublikowano: 24.09.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 768

Portal rozbrat.org opublikował pełną listę osób, które maja być wysiedlone z mieszkań komunalnych w ramach trwającej obecnie fali masowych eksmisji.

Lista wyciekła z Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi władz miasta, że eksmitowani będą tylko notoryczni dłużnicy, osoby znęcające się nad rodzinami lub utrudniające życie sąsiadom, okazuje się, że na liście są zarówno rodziny z dziećmi jak też osoby starsze i przewlekle chore.

Nie sprawdziła się również zapowiedź, że deklaracja spłaty zadłużenia wystarczy aby wstrzymać eksmisję.

Na początek miasto dokonało 4 eksmisji, w tym co najmniej w jednym przypadku z lokalu, który był od 16 lat faktycznie opuszczony.

Pełna lista osób do eksmisji znajduje się TUTAJ.

Opracowanie: Piotr Ciszewski
Źródło: Lewica


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. erazm55 24.09.2011 16:56

  Gdzie ich eksmitują?Do GG?

 2. deep 25.09.2011 01:25

  Bardzo dobrze, ze ich wysiedlaja! Mieszka ci taki nierób, alkoholik w mieszkaniu w wspoldzielni, i za to, ze on nie placi czynszu, koszta ponosza wszyscy inni mieszkancy. Dlaczego solidaryzujecie sie z tymi ludzmi? Nie potrafi zarobic na mieszkanie, a nie ma ochoty spelnic warunow stawianych mu w karitasie czy innej pomocy spolecznej – niech mieszka w barakach, razem z innymi wykolejencami, i nie robi nikomu klopotow.

 3. dartan 25.09.2011 13:35

  PO wyborach i PO przesiedleniu
  w barakach może być miejsce dla tuska?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.