Liczba nagłych zgonów w Australii wzrosła o 5162%

Opublikowano: 20.04.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5326

Tajne dane – dziwnym trafem przekazane Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) przez rząd Australii – potwierdzają, że w pierwszych 38 tygodniach roku 2021 nastąpił szokujący wzrost o 1452% nadwyżki zgonów po wprowadzeniu preparatów COVID-19 w porównaniu z tym samym okresem w roku 2020.

Niestety, w miarę upływu kolejnych miesięcy sytuacja tylko się pogarszała.

W 2022 roku społeczeństwo otrzymało druzgocący cios po powtórnym wprowadzeniu zastrzyków covidowych, z szokującym wzrostem nadmiaru zgonów w pierwszych 38 tygodniach roku o 5162%, w porównaniu do pierwszych 38 tygodni 2020 roku, który był rzekomym „szczytem pandemii”.

Mieszkańcy Australii nie wiedzą o tym, ponieważ ich rząd i media głównego nurtu, zamiast opublikować te informacje, wciąż codziennie rozpowszechniają pandemiczną propagandę i kłamstwa.

Tajne dane o zgonach i nadwyżkach zgonów w Australii, które zostały przekazane Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) przez Australijskie Biuro Statystyczne, znajdziecie TUTAJ.

Na podstawie: Expose-News.com
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.