Allegro usunęło licytacje na rzecz Marszu Niepodległości

Opublikowano: 25.11.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1046

Allegro usunęło licytacje Roberta Bąkiewicza, prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Jak uznali, „naruszała zasady obowiązujące na Allegro”. Jakie? Nie wiadomo.

Ze strony Allegro zniknęły licytacje udostępnione przez Roberta Bąkiewicza. Można było m.in. wylicytować wspólny obiad z prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. W uzasadnieniu stwierdzono, że naruszała ona obowiązujące na Allegro zasady.

„Licytacja, w której złożyłaś ofertę, została wycofana, ponieważ naruszała zasady obowiązujące na Allegro. Dbamy o to, aby korzystanie z naszego serwisu było bezpieczne i przyjazne dla wszystkich. Dziękujemy za Twoją wyrozumiałość” – podano w komunikacie.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zachęca do wzięcia udziału w akcji, aby licytować i tym samym wspierać organizację prześladowaną przez nieprzychylne środowiska.

„Specjalna aukcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Licytuj i wspieraj polskich patriotów. Sprawdź, co można wygrać!” – czytamy w artykule zachęcającym do wspierania stowarzyszenia.

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. zxcv 25.11.2021 13:54

    Skończy mi się Smart i będę zamawiał gdzie indziej. I tak miałem to robić bo nawet z darmową przesyłką ceny na Allegro są wyższe niż w innych miejscach.
    Decyzja o zdjęciu licytacji spotkania z Bąkiewiczem już tylko postawiła kropkę nad przysłowiowym “i”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.