Liberalne media i większość partii służą finansjerze

Opublikowano: 03.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 574

Remigiusz Okraska – socjolog, działacz społeczny, redaktor naczelny kwartalnika „Nowy Obywatel” – mówi o tendencjach w szeregach opozycji, gdzie następuje powrót do tendencji bardziej prospołecznych niż liberalnych. Duże kontrowersje wzbudza zaproszenie Leszka Balcerowicza do udziału w Campusie Polska, gdzie polityk pojawił się jako autorytet w kwestiach gospodarczych. Redaktor podkreśla, że bieżące tendencje gospodarcze kształtują w dużym stopniu opinię publiczną, czego przykładem są komentarze do Polskiego Ładu. Gość „Popołudnia Wnet” zwraca uwagę na fakt, że środowiska neoliberalne lubią podpierać się pozorami wyższej idei, podczas gdy tak naprawdę działają na usługach kapitału zewnętrznego – jako przykład podaje ugrupowanie Włodzimierza Czarzastego.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.