Dinozaury w „Biblii”

Opublikowano: 15.01.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1425

Wykład Alfreda Jana Palli z Chicago.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JedynaDroga 15.01.2023 15:44

    Często wspomina się o tym , że atutem ” boga ” w biblii jest błyskawica. Piorun jest związany ze światem zjawisk fizycznych. Arka przymierza która raziła dookoła błyskawicami była w rzeczywistości zaawansowanym technologicznie urządzeniem obcej rasy , którzy zniewolili ludzkość .

    Polecam poszukać w pracach Nikola Tesli, który wspomina , że natchnienie do swoich wynalazków . czerpał z bibli . Tak to prawda, ilekroć w tej księdze pojawiał się motyw związany ze światem zjawisk fizycznych np. z błyskawica, najprawdopodobniej były to momenty użycia zaawansowanej technologii, obcej, ultra- nieprzyjaznej rasy obcych, psychopatów których działalność widzimy na każdym kroku .

    Biblia jest wspaniałym źródłem informacji na temat rysopisu psychologicznego przedstawicieli tejże rasy. Np momenty kiedy ” bóg ” usprawiedliwia kolejne ludobójstwa całych mas , chociażby zakłada Sodomy, albo śmierć pierworodnych Egiptu . Sceny znęcania się nad Hiobem . Mieszkańcy Ziemii cierpią na wielki syndrom Sztokholmski , czcząc i usprawiedliwiając swoich oprawców .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.