Lesbijki wyrzucone z parady równości za transfobię

Opublikowano: 01.09.2022 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1325

Z parady równości w Cardiff wyrzucono ostatnio grupę lesbijek. Wywiesiły one plakat, w którym wprost przekazały, że nie lubią męskiego przyrodzenia. Organizatorom nie spodobał się ten fakt i uznano kobiety za transfobki.

Autor kanału na „Facebooku” o nazwie „Denializm płci to nowy kreacjonizm” poinformował, że organizatorzy parady równości w Cardiff wyrzuciły ze zgromadzenia lesbijki. Głównym powodem tego zamieszania, był baner, w którym grupa lesbijek wprost stwierdziła, że nie pociągają ich penisy. Tekst ten uznano za transfobię.

Coraz częściej można się spotkać z oskarżeniami o transfobię, w środowisku LGBT, gdzie tolerancyjni inaczej piętnują, można by rzec tych bardziej „normalnych” przedstawicieli, którzy nie zgadzają się z nachalnym narzucaniem poglądów na temat transseksualistów, których wręcz “trzeba” wynosić na piedestał.

Najczęściej obrywa się heteroseksualnym mężczyznom i kobietom, które nie chcą być w związku z osobą transeksualną, a nawet homoseksualnym mężczyznom i kobietom, które nie zamierzają spotykać się z osobą po korekcie płci.

„Jeśli tak dalej pójdzie, to zamiast być z tym, z kim chcemy i kogo kochamy – jak głosiły niegdyś parady równości – będziemy zmuszani by być z »mężczyznami z macicami« i »kobietami z chromosomami XY«. Naszym zdaniem miłość do osoby trans/niebinarnej czy romans z nią to nic złego, ale nie powinien być przymusowy, jak postuluje coraz więcej organizacji LGBT, zawłaszczonych przez transseksualistów” – stwierdził autor kanału „Denializm płci to nowy kreacjonizm”.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Facebook.com, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.