Lepiej wypłacić pieniądze z banków?

Opublikowano: 22.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1877

https://www.youtube.com/watch?v=w7etnShlkcQ

Czy banki w Polsce są zagrożone upadłościami po Credit Suisse? W poniedziałek rano akcje Credit Suisse spadły o 61,95 procent w obrocie przedrynkowym w Zurychu po tym, jak rywal UBS zgodził się w weekend przejąć 167-letni bank za 2,46 miliarda funtów. Bank należy do największych na świecie zarządzających majątkiem i, co najważniejsze, jest jednym z 30 globalnych banków o znaczeniu systemowym, których upadek spowodowałby fale w całym systemie finansowym.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.