Lekarze nie zgłaszają zgonów poszczepiennych i innych NOP-ów

Opublikowano: 19.12.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 3432

Dlaczego w Polsce rejestruje się o wiele mniej skutków ubocznych po „szczepieniach” preparatami genetycznymi na COVID-19? Ponieważ lekarze z premedytacją nie zgłaszają NOP-ów! Na „Instagramie” profil „pandociekliwy” obserwuje prawie 40 000 osób, głównie pracowników służby zdrowia. Lekarze w komentarzach piszą, że reakcja poszczepienna nie jest NOP-em jeśli wystąpi kilka dni po zastrzyku. Chwalą się w komentarzach, że nie zgłaszają nawet zgonów poszczepiennych. Wideo z telewizji PL1.tv opublikowane 29 lipca 2021 roku. Minęło pięć miesięcy, dowody w zasięgu ręki, a w mediach mainstreamowych cisza. Bezsprzecznie kryminalna sprawa zupełnie nie interesuje policji, prokuratury i ministra zdrowia.

Poniżej kopia wideo skrócona do samej informacji lekarki-sygnalistki o forum dyskusyjnym lekarzy.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Zenon 19.12.2021 09:06

    W Polsce lekarze są karani w sytuacji gdy zgłaszają NOP. Dopiero podczas pandemii COVID minister Niedzielski “łaskawie” zniósł przepis traktujący o karaniu lekarza za zgłoszenie NOPu, ale tylko w przypadku dotyczącym podania szczepionki na COVID.

    Fakt karania lekarza jest sednem problemu, lekarz z wiadomych względów nie chce się więc angażować w wyjaśnianie problemów zdrowotnych występujących po podaniu szczepionki, wyśmiewa lub po prostu zbywa pacjenta który sugeruje mu związek danego problemu zdrowotnego z niedawno odbytym szczepieniem.

  2. BANDZIORkaq 19.12.2021 15:19

    Z ostatniej chwili: córka mojej znajomej, która spodziewa się dziecka, będąc obecnie w 6 mcu ciąży, zgodziła się poddać szprycy. Powodem nie była bynajmniej obawa o zachorowanie na covid, lecz problemy dostaniem się do ginekologa, konieczność płacenia za testy na covida przy każdej wizycie oraz straszenie nieprzyjęciem na oddział położniczy .
    Jak zapewne się domyślacie, zaraz po szprycy pojawiły się komplikacje, ciśnienie przyszłej mamy wzrosło do granicznych wartości, pojawiły się skurcze i krwawienie, pomimo że wcześniej ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów. Obecnie przyszła (oby) mama trafiła do szpitala, gdy dowiem się czegoś więcej to dam znać, niemniej jednak to trzecia ofiara skutków szprycy w moim najbliższym otoczeniu. Nikt na razie nie zmarł, ale był już mikroudar i zakrzepica u zupełnie zdrowych dotychczas ludzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.