Lekarze bezkarni, wszyscy podejrzani

Opublikowano: 20.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1068

Specustawa maseczkowa dziś w Sejmie! Politycy chcą wykluczyć odpowiedzialność lekarzy za błędy medyczne, chcą uznać wszystkich obywateli za podejrzanych o zakażenie koronawirusem, aby wszyscy musieli nosić zasłaniacze ust i nosa, chcą zwiększyć zamordyzm i panikę epidemiczną w Polsce.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kaczor3333
Użytkownik
Kaczor3333

Katolicki kraj, pełen miłości, prawdy, sprawiedliwosci. Same cnoty. Wzór dla innych. Wszystko robią w imię Boga. Z o. Tadeuszem na czele. W telewizji poranne msze, w niedzielę Anioł Pański i inne msze, by wieczorem sączyć zawiść, nienawiść i na wyżyny wznosić mężów stanu państwa Polskiego. Z błogosławionym meczennikiem ewangelistą apostolołem Łukaszem na czele.