Lekarze będą mogli bezkarnie zabijać pacjentów?

Opublikowano: 20.10.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2134

Dzisiaj posłowie będą procedować nad projektem nowelizacji niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19 autorstwa PiS, zakładającym m.in. zwolnienie personelu medycznego z odpowiedzialności karnej w czasie epidemii. Jak podaje Polskie Radio, pierwszym punktem porządku obrad będzie debata nad projektem.

Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że w ustawie znajdzie się zapis, który wyłącza odpowiedzialność karną dla tych lekarzy, którzy w ramach walki z COVID-19, w ramach panującej epidemii popełnią błąd.

W uzasadnieniu projektu podkreślono, że w czasie epidemii powinno następować wyłączenie odpowiedzialności karnej za określone czyny, popełniane przez osoby wykonujące zawód medyczny, gdy działania lecznicze są podejmowane w celu zwalczania epidemii COVID-19 (np. udzielanie świadczeń przez lekarzy w trakcie specjalizacji, czy lekarzy specjalistów w innych niż posiadana przez nich specjalizacja).

W czasie posiedzenia posłowie wysłuchają też informacji premiera Mateusza Morawieckiego na temat stanu przygotowań państwa na rosnącą falę zakażeń koronawirusem.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje, że wysokociśnieniowe respiratory miażdżą płuca pacjentów chorych na COVID-19 doprowadzając ich do śmierci. Za takich pacjentów szpitale dostają więcej pieniędzy. Możliwe, że ustawodawcy chodzi o zwolnienie lekarzy z odpowiedzialności za nadużywanie respiratorów, co pomoże zwiększyć liczbę zmarłych i nakręcić (wydłużyć) histerię pandemii.

Według innych informacji, będą chcieli dzisiaj uznać wszystkich obywateli za potencjalnie zakażonych by zmusić ich do noszenia masek. Dzięki temu więcej osób będzie wdychać bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie rozkwitające na maskach, które z większą ilością CO2 będą mogły rzekomą pandemię wydłużyć i spotęgować. Rząd doskonale wie o zagrożeniu epidemicznym na choroby maseczkowe, bo portal „Wolne Media” informował o nim rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia w korespondencji e-mailowej. Problem nagłaśniają również inne niezależne media, ale rząd najwyraźniej podejmuje decyzje by nasilić „pandemię” a nie ją zakończyć, a nawet za pomocą propagandy atakuje ludzi zwracających uwagę na zagrożenia.

Jedyną mądrą decyzją rządu było nakłanianie ludzi do mycia rąk, oraz zasłaniania ust i nosa przez osoby chore gdy kaszlą lub kichają. Wszystkie pozostałe decyzje były absurdalne, złe i błędne.

Możliwe, że „piątka dla zwierząt” i niedawna próba „ustawy bezkarnościowej” (którą usunięto z obrad po sprzeciwie ziobrystów) były próbą generalną jedności koalicji przed dzisiejszym głosowaniem nad pogłębieniem zamordyzmu i bezprawia. Nie zgadzam się ze stwierdzeniami, że pandemia wymknęła mu rządowi spod kontroli. W kontekście planowanego „Wielkiego Resetu” i wykuwania NWO zapowiadanego przez premiera Morawieckiego w Sejmie, doskonale wiedzą co robią i możliwe, że kontrolują nawet statystyki (wystarczy więcej osób podłączyć do respiratorów by zwiększyć liczbę zgonów na COVID-19, wystarczy przeprowadzić więcej testów PCR w sezonie grypowo-przeziębieniowym by zwiększyć liczbę zakażonych).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,73 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

Krzysztof Jackowski przepowiada na swoim kanale m. in. stan wojenny w Europie, przymusowe testy na wirusa i izolowanie chorych, być może temu służy przerabianie stadionów na szpitale polowe. I masowe szczepienia. Jak wiadomo w stanie wojennym rządy pozwalają sobie na wszystko

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Zgony sie nie zgadzaja jest pandemia a umiera 200 osob na covid a 200 dzienie umieralo przed covid wiec nic sie nie zmienilo temu potrzebne sa specjalne uprawnienia lekarzy by wkoncu przyrost zgonow byl dodatni ale musza dostac nietykalnosc.
W panstwie prawa nie ma czegos tskiegi jak nietykalnosc nawet posla mozna imunitet cofnac a pis pcha juz 2 ustawe o bezkarnosci uzywajac pandemi co jedt nie dopomyslenia zwlaszcza w takich trudnych chwilach kary powinny byc x2 zeby nie bylo naduzyc

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Mozna wyczytac w necie dzis zmarlo 300 osob na raka 600 zachorowalo oraz 200 zmarlo na covid gdzie w wypadkach ginie srednio 200 osob dzienie to daje 300 tys zwlok rocznie problem polega na tym ze tych zwlok jest do 420 tys rocznie w 2019 i 140 tys jak do tej pory w 2020 wiec stad ta ustawa.
Reasumujac masz 1% szans na to ze umrzesz na covid

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Już zabijają. Ogólnie zabijanie jest jednostronne ale to wybór ludzi jest.

Collega
Użytkownik

Mam szacunek do polskich mediów i to nawet państwowych, a może zwłaszcza państwowych bo w sprawie Covida tylko z nich można doczytać się prawdy. Dzięki radiowej Jedynce już w marcu zorientowałem się, że Covid to ściema. Do tej pory przy liczbie zmarłych np. ostatnio 83, podają ile osób miało choroby współistniejące – 80.
Oczywiście w sprawie polityki łżą, ale media komercyjne robią tak samo.

beth
Użytkownik
beth

NOWA PARANOICZNA NORMALNOŚĆ;

https://www.youtube.com/watch?v=vnEzjJ7jTB0

paullenburg
Użytkownik
paullenburg

To ewentualne zwolnienie lekarzy z odpowiedzialnosci karnej to krok w bardzo zla strone. Zla dla nas rzecz jasna bo wtedy to juz wszystkie chwyty dozwolone…
Cieszy fakt,ze ludzie w coraz wiekszych liczbach otwieraja oczy ale obawiam sie,ze to moze byc tylko taki nasz ,,labedzi spiew”…..